Czas na zmiany Anglio

W Wielkiej Brytanii w internecie furorę robi petycja, która wzywa do pozbawienia zasiłków i zapomóg osób, które biorą czynny udział w zamieszkach i plądrowaniu miast. Na specjalnej stronie stworzonej przez rząd można zgłaszać swoje projekty. Jeden z projektów uzyskał już ponad 80 tys. głosów. Jeżeli liczba ta przekroczy 100 tys. Projekt zostanie złożony do Izby i rozpatrzony.

Żaden podatnik w UK nie powinien ponosić odpowiedzialności za wybryki i anarchistyczne zachowanie młodej brytyjskiej generacji.

Na portalach internetowych a w szczególności na Facebook pojawia się coraz częściej hasło:

Anglio przegrałaś!!!!!!!!!!

Dopiero po kilku dniach kiedy to Cameron raczył wrócić z wakacji podjęto decyzje o użyciu armatek wodnych i amunicji gumowej.

Czy oby nie jest za późno kiedy to została już zniszczona światowa stolica finansowa świata??

Kiedy to cała ta anarchistowska rewolucja rozpowszechniła się na cały kraj?

Zostały splądrowane tysiące sklepów, zniszczone mienia prywatne. Ludzie stracili dorobek swojego życia a mimo to rząd nadal stawia dobro przestępców ponad wszystko.

Jak by jeszcze wszystkiego było mało brytyjskie portale internetowe oskarżają nauczycieli i szkoły o złe wychowanie nastolatków którzy stanowili większą część tych rabusiów. Dlaczego???

Czy to szkoła wychowuje????

Szkoła ma za zadanie przekazywanie odpowiedniej wiedzy. Wychowaniem zajmują się rodzice.

Ale.... Jeżeli Brytyjski system społeczny od lat uczył że otępiałym co mają dwie lewe ręce do roboty należy dawać . Sponsorował mieszkania, wyżywienie, płacił za nich podatki rachunki i jeszcze dawał kieszonkowe, więc niech teraz się nie dziwi że sam wyhodował pasożyta którego śmiało możemy nazwać młodym brytyjskim społeczeństwem.

Zajmie kilka pokoleń o ile ktoś się o to postara aby cała sytuacja wróciła do normalnej.

Czyli spokojnego życia w UK, czekania w kolejkach i tej wspaniałej brytyjskiej uprzejmości sąsiedzkiej.

Ludźmi bez znajomości zasad, bez przygotowania do dorosłego życia, bez wykształcenia( bo szkoła podstawowa i tabliczka mnożenia wystarczy).

To właśnie ta elita wyszła na ulice.

I nie warto tu oczerniać że zabito jednego czarnego. To

To wcale nie był żaden powód aby demolować pół kraju. Codziennie w UK ginie kilku czarnych, białych, i kolorowych i z jakiegoś powodu nie ma żadnych ekscesów, żadnych rozbojów na taką skalę.

Tu chodzi o to że brytyjska policja jest bezradna, prawo chroni małoletniego przestępcę bo jest dzieckiem, bo można go resocjalizować. Tylko w jaki sposób? Głaskaniem po głowie czy pałą?

Na tych zwyrodnialców nie ma innego sposobu jak tylko użycie sił prewencyjnych i wojska.

Za ich wybryki zapłacą wszyscy podatnicy.

Już teraz jestem pewien że za kilka miesięcy rząd podniesie TAX, za kilka miesięcy zdrożeją ubezpieczenia za auta, za kilka miesięcy będą spekulacje na giełdzie Londyńskiej, za kilka miesięcy my wszyscy zapłacimy za wybryki tych młodocianych przestępców .

Co jest istotna paranoją?

 

 
 

Rodzic w domu nie może skarcić małolata za jego wybryki, bo ten może donieść na rodziców na policję. Co skutkuje odebraniem praw rodzicielskich a totalną wolnością dla małolata który robi co chce.

Nauczyciel w szkole nie może dać nagany bo zostanie wezwany na dywanik do dyrektora i będzie się tłumaczył dlaczego upomniał małolata. Bez dobrego alibi dostanie po tyłku.

Natomiast małolat ma prawo zrabować sklep, spalić auto, wyzwać sąsiada itp....

Tylko dlatego że jest małolatem i jeszcze ma czas aby się resocjalizować..uczyć .. tylko czego.

Życzę wam wszystkim aby wasze dzieci uzyskały godne wykształcenie i poszły tą właściwą drogą.

Aby wy jako rodzice nie będziecie brali na siebie jarzma wstydu za wychowanie .

My jako Polacy jesteśmy to obcy w UK i zawsze będziemy postrzegani inaczej, ale to w naszej mierze leży aby przekazać naszym pociechom w jaki sposób mają wkroczyć w dorosłe życie.

Ostatnie dni pokazały jak zostało wychowane młode brytyjskie społeczeństwo.

Konsekwencje tych błędów będą ponosiły jeszcze nasze i ich dzieci.

Tego nie można naprawić w kilka miesięcy. Do tego potrzebna jest zmiana pokolenia.

Data dodania: 12.08.2011   Autor: Pawel
 Komentarze

 nick:      Wpisz odpowiedz: 5 + 2=
 Tekst
 


Wykonywanie stron internetowych
Strony www, banery grafika http://labofarts.pl
stat4u